Obec Liboš

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Kulturní dům

Zahradní restaurace 'Za vodó'

Tichý koutek zelené přírody s dětským hřištěm, příjemnou obsluhou a širokým sortimentem osvěžujících letních alko i nealko nápojů, specialit na rožni, minutek a dobrot, můžete navštívit každý víkend v letní sezoně.

Jako každoročně jsou pro Vás připraveny taneční zábavy, deskotéky pro starší a pokročilé, dechovky, noční opékání a další tradiční akce.

VinarnaZaVodoNoveZahr1.jpg
VinarnaZaVodoNoveZahr2.jpg
VinarnaZaVodoNoveZahr3.jpg
VinarnaZaVodoNoveZahr4.jpg
VinarnaZaVodoZahr10AA.jpg
VinarnaZaVodoZahr11AA.jpg
VinarnaZaVodoZahr5AA.jpg
VinarnaZaVodoZahr6AA.jpg
VinarnaZaVodoZahr7AA.jpg
VinarnaZaVodoZahr8AA.jpg

Vinárna 'Za vodó'

Moderně zařízené a barevně sladěné prostory s velkou kapacitou Vám nabízejí možnost pořádat u nás: rodinné oslavy, výročí, svatby, pohřby, promoce, firemní večírky, abiturientské srazy, školení atd.

Dále nabízíme společenské akce: společenské plesy, zábavy, sousedské posezení, dětské dny, karnevaly, hody, košt, diskotéky, atd. 

Nabízíme: široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, míchané speciality, vína, velikou nabídku chutných jídel a specialit na objednávku.

VinarnaZaVodoNoveInt1.jpg
VinarnaZaVodoNoveInt2.jpg
VinarnaZaVodoNoveInt3.jpg

Hostinec 'Za vodó'

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení a bohatému občerstvení do našeho hostince. Tento hostinec má dlouholetou tradici a svými kvalitními službami slouží všem zákazníkům.

Svými službami jsme získali slušnou klientelu. Prostorná, nově zrekonstruovaná budova nabízí útulný hostinec, příjemné posezení ve vinárně a letní zahradní restauraci.Možnost ubytování.

 

Patička stránky

Webové stránky pro obce provozuje Obce na webu s.r.o. | copyright © 2023 Obec Liboš | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | RSS | Tisk | Textová verze | Administrace